O mnie

Like us & share!

Nil Smoke - prosta metoda jak skutecznie rzucić palenieCześć! Mam na imię Leon i mam 36 lat. Pochodzę z Włocławka, ale wraz z żoną i dwójką dzieci mieszkam i pracuję w Gdańsku. Zacząłem palić, gdy byłem jeszcze nastolatkiem, a w mojej “karierze” wypaliłem więcej papierosów niż niejedna z osób, które znam. Palenie papierosów zawsze uważałem za czystą przyjemność i były one przy mnie w dobrych i złych chwilach. Ta wieloletnia miłość dobiegła jednak końca. Musiałem zrezygnować z nałogu z powodu, który okazał się dla mnie najważniejszy. Rzucając palenie przeszedłem piekło, ale opłaciło się. Bez piekła mogło się jednak obyć. Po prostu wybrałem o wiele trudniejszy sposób.

Myślałem, że moja historia nie jest niczym szczególnym, ale gdy niedawno spotkałem kolegę, który przechodził przez straszny kryzys próbując odzwyczaić się od nikotyny, zdałem sobie sprawę z tego, że byłoby dobrze, gdybym przedstawił wszystkim nieco inny sposób na rzucenie palenia.

Czy jakikolwiek palacz uwierzy mi, jeśli powiem, że nawet nie odczułem, w jak prosty sposób zostałem osobą niepalącą?? Wątpię. Właśnie z tego powodu dziś tutaj jestem. Jestem tu po to, aby wszystkim tymczasowym i namiętnym palaczom zaoferować bezpieczne wyjście ze świata nikotyny, o ile kiedykolwiek zdecydujecie się poszukać drogi wiodącej do zdrowszego życia.